Lokalita

Pension Březina se nachází v Legerově ulici v domě č. 39, nedaleko Václavského náměstí a jen několik kroků od stanic metra, tramvají a autobusů. Budova pochází z devadesátých let 19. století, postavena byla v novorenesančním slohu, avšak má i různé prvky secese.

V roce 1993 byl původně nájemní dům zrekonstruován na Pension s několika málo pokoji. Postupem času přibývaly další a další hostinské pokoje, recepce a jídelna. V roce 2000 bylo rozhodnuto o rekonstrukci podkrovních prostor, takže v současné době je celková kapacita 26 pokojů.

Budova hotelu se nachází na rušné Legerově ulici, ale většina pokojů má okna směřující do tiché zahrady. Všechny místnosti jsou velice dobře zvukově odizolovány, takže netřeba se obávat hluku. Velmi výhodnou polohu má hotel především pro svou snadnou dostupnost pěšky a díky výbornému dopravnímu spojení metrem a tramvajemi. I automobilem je velmi jednoduché se k hotelu dostat, a následně zaparkovat v hotelové garáži. Pokud si budete přát, Váš vůz Vám bezpečně zaparkuje náš personál.

 

Rezervovat pokoj