Lokalität

!!!Přeložit do NJ!!!

Pension Březina se nachází v Legerově ulici v domech č. 39 a 41, nedaleko Václavského náměstí a jen několik kroků od stanic metra, tramvají a autobusů. Budovy pocházejí z devadesátých let 19. století, postaveny byly v novorenesančním slohu, avšak májí i různé prvky secese.

V roce 1993 byl původně nájemní dům zrekonstruován na Pension s několika málo pokoji. Postupem času přibývaly další a další hostinské pokoje, recepce a jídelna. V roce 2000 bylo rozhodnuto o rekonstrukci podkrovních prostor i ve vedlejším domě číslo 39, takže v současné době je celková kapacita 50 pokojů (asi 120 lůžek) rozdělena do dvou vedle sebe stojících budov.

Budovy hotelu se nacházejí na rušné Legerově ulici, ale většina pokojů má okna směřující do tiché zahrady. Všechny místnosti jsou velice dobře zvukově odizolovány, takže netřeba se obávat hluku. Velmi výhodnou polohu má hotel především pro svou snadnou dostupnost pěšky a díky výbornému dopravnímu spojení metrem a tramvajemi. I automobilem je velmi jednoduché se k hotelu dostat, a následně zaparkovat v hotelové garáži. Pokud si budete přát, Váš vůz Vám bezpečně zaparkuje náš personál.

 

Rezervovat pokoj